Portfolio

Chica Butik

Sklep internetowy Chica Butik

Chica Butik - sklep internetowy z modną odzieżą dla kobiet.

Dotychczasowa działalność opierała się na sprzedaży towarów w sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Oświęcimiu przy ulicy Mały Rynek 6. Elementem wieńczącym ogół zleconych zadań było wdrożenie funkcjonalnego sklepu internetowego z produktami charakterystycznymi dla marki wraz z wykonaniem szerokiego asortymentu materiałów reklamowych.

Zakres wykonanych prac (sklep):

 • Dobór odpowiedniej platformy sprzedażowej,
 • Rejestracja domeny pasującej do marki, konfiguracja hostingu,
 • Dobór szablonu i modyfikacja układu sklepu,
 • Konfiguracja bramki płatności.
 • Zdefiniowanie opcji wysyłki dostępnych dla klientów sklepu,
 • Wstępna optymalizacja treści pod kątem (SEO) wyszukiwarek internetowych

Zakres wykonanych prac (tożsamość/marketing):

 • Opracowanie logo i przygotowanie plików w wymaganych formatach,
 • Przygotowanie materiałów reklamowych i druk na różnego typu nośnikach: plakaty, ulotki, banery, wizytówki, metki, naklejki itp.,

Powiązane wpisy

Jedna odpowiedź do “Chica Butik

 1. Alina pisze:

  Gorąco polecam firmę Pixel Studio Agencja Kreatywna. Stworzyli dla nas nowoczesny, świetnie działający sklep internetowy według naszych wskazówek zarówno od strony technicznej jak i graficznej. Doskonale zrozumieli zamysł i w błyskawicznym tempie zrealizowali projekt. Wygląd i działanie sklepu przerosło nasze oczekiwania. Funkcjonowanie strony zostało nam dokładnie objaśnione, nauczyli nas jak obsługiwać sklep internetowy by szybko wypozycjonować się w wyszukiwarce Google. Zawsze możemy liczyć na szybką pomoc w nagłych przypadkach przy problemach technicznych. Przygotowują dla nas również produkty reklamowe jak wizytówki, ulotki, plakaty, metki, naklejki. Opracowali logo marki. Polecam z czystym sumieniem. Obsługa jest profesjonalna oparta na partnerskich relacjach i kompleksowa, wszystko załatwicie w jednym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *